W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.filatel.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Jeśli użytkownik nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Wyłącz ten komunikat
Aktualny numer Archiwum Prenumerata Dla autorów Nasi autorzy Redakcja
Prenumerata
Szanowni Państwo, nasz miesięcznik jest dostępny w formie elektronicznej. Pliki PDF z poszczególnymi numerami są na tyle duże, że nie jesteśmy w stanie rozesłać ich do Państwa na skrzynki e-mail. Dlatego zamiast prenumeraty proponujemy Państwu zapisanie się na rodzaj listy subskrypcyjnej, w ramach której będą Państwo co miesiąc otrzymywali informację o ukazaniu się nowego numeru Filatel.pl.
Aby zapisać się na listę prenumeratorów należy:
  1. Wysłać jakiegokolwiek (nawet pustego) e-maila na adres filatelpl-subscribe@kzp.pl.
  2. Po kilku minutach przyjdzie e-mail z prośbą o potwierdzenie, należy kliknąć opcję "Odpowiedz" i wysłać wiadomość (z jakąkolwiek treścią).
  3. Po kolejnych kilku minutach przyjdzie e-mail z potwierdeniem zapisania się.
Uwaga! Niektóre portale internetowe (np. Interia) nie pozwalają na wysłanie maila potwierdzającego (z punktu 2 powyżej), pokazując komunikat błędu stwierdzający, że adres odbiorcy jest nieprawidłowy. W takim wypadku prosimy o kontakt z redakcją - Państwa adres zostanie dodany ręcznie.
Aby zrezygnować z subskrypcji, należy postępować jak powyżej, tyle że pierwszego maila należy wysłać na adres filatelpl-unsubscribe@kzp.pl.
W momencie ukazania się nowego numeru, na skrzynki, których adresy są zapisane na listę, zostanie wysłana wiadomość, którą można rozpoznać po temacie rozpoczynającym się od zwrotu [filatelpl] (w nawiasie kwadratowym). Wiadomości te, przynajmniej na początku, mogą trafiać w Państwa skrzynkach do spamu - prosimy o sprawdzanie tego folderu i klikanie za każdym razem opcji "To nie jest spam" - dzięki temu po pewnym czasie Państwa systemy pocztowe "nauczą się" rozpoznawać te wiadomości poprawnie i nie będą ich kwalifikowały do spamu.